+372 564 73 239

  info@militaarseiklus.ee

Männiku tee 106, Tallinn, Harjumaa, Eesti

Teenused

Pakume airsofti mänge siseruumides ja õues.

Airsoft siseruumides

Et mitte lasta ilmal mõjutada seda, millal airsofti mängida saab, ehitasime kaks 400 m2 suurusega Airsofti “Linnalahinguala” (saame korraldada kahte üritust korraga), mille juurde kuulub ka kaks ooteruumi. Iga ooteruum mahub kuni 20 inimest ning sisaldab ka väikest kööginurka. Püstoleid ja kaitsevarustust on meil samuti 20 mängijale.
Riietumisel tasuks valida pikkade varrukate ja kraega riided.

Täpsem info, hinnad ja reeglid SIIT

Airsoft välistingimustes

Airsofti mängimiseks välitingimustes on meil hoonestatud ala Männiku polügoni piirkonnas. Siin saab kevadest sügiseni läbi viia adrenaliinirohkeid lahinguid nii sünnipäevapaketina, kui ka niisama sõpradega tulles. Ka oma relva ja varustusega saab mängida. (Ala on meie poolt kontrollitud ja turvaline)
Relvi ja kaitsevarustust on meil kuni 20 mängija jaoks.

Lisainfot Hindade ja reeglite kohta SIIT

Laserid siseruumides

Meil on võimalus pidada ka sünnipäevasid noorematele, kui 10 aastat. Sel puhul pakume võimalust teha mängu laseritega kus relvad „suhtlevad“ ise omavahel ja reaalset valusat pihtasaamist ei toimu. Samuti ei ole vaja lastel kanda erilisi kaitsevahendeid. Mängude iseloom on sarnane airsoftile ning kogemustest võime öelda, et lastele meeldib see väga.

Täpsem info, hinnad ja reeglid SIIT

Laserid välistingimustes

Soovikorral pakume suvel võimalust mängida laseritega välistingimustes. Meil on selleks ettenähtud ala, kus saab lahedaid lahinguid sõpradega pidada nii sünnipäevapaketina, kui ka niisama sõpradega.

Lisainfot Hindade ja reeglite kohta SIIT